Українська біженка впізнала свої домашні речі, які рашисти везли на танку

Рашистські мародери знову “засвітилися”. Українська біженка у Великій Британії Аліна Коренюк впізнала предмети, які, очевидно, було вкрадено з її будинку, на одному з нещодавно опублікованих у мережі знімків. Вони стояли на російському танку.

Історію українки розповіло видання BBC. У новинах зазначається, що на світлині, зробленій наприкінці травня, видно, як рашистський танк проїжджає повз розбомблені житлові будинки в місті Попасна. За словами жінки, у коробці, яку видно на фотографії, лежить новий бойлер, який планувала встановити до початку війни.

Як пише видання, Аліна з дітьми покинули Україну 8 квітня і живуть у британської пари в Ноттінгемширі. Вона стверджує, що фотографію з танком було зроблено на вулиці всього за п’ять хвилин ходьби від її будинку.

Крім бойлера, українка впізнала на баку скатертину з дачі, нові постільні речі Disney для її дітей та червону ковдру. Вона припустила, що постільна білизна використовувалася, щоб накрити щось, можливо, телевізор або інше електронне обладнання, все це залишилося в будинку, коли сім’я була змушена виїхати.

“Ми очікували, що все, що не знищили, вони вкрадуть. Ми припускали, що будинки в Попасній будуть розграбовані, нам багато разів про це говорили”, – розповіла вона.

Поліцейська та колишній дитячий психолог Коренюк разом із сім’єю виїхала з Попасної 24 лютого, коли почалося російське вторгнення та обстріли. Узяли із собою дуже мало речей.

Нещодавно ЗМІ опублікували список міст московії, куди рашисти відправили із прикордонних з Україною районів 58 тонн награбованих в Україні речей. У посилках були кросівки, консерви, телевізори, автомобільні шини та намети.

Читайте також: “Набірай всьо, чьо можешь!” Ординці-мародери грабують в Україні на замовлення своїх жінок-зомбі (+аудіо)

 

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”