Україна включила “глушники” російського телебачення у зоні АТО

У зоні АТО на сході України розпочала роботу Система протидії антиукраїнському мовленню. Старт системі дав Президент Петро Порошенко під час наради в Ситуаційному центрі.

У зоні Антитерористичної операції, вздовж лінії розмежування з тимчасово непідконтрольними територіями в Донецькій і Луганській областях встановили спеціальні радіопередавачі, які блокують російське пропагандистське мовлення на Донбасі і покращують сигнал для українських мовників.

“Ми захистимо українців від „інформаційної отрути“, яка приходить до нас з Російської Федерації. Донесення сигналу українських ЗМІ на Сході – це щеплення проти російської пропаганди. В цьому ключі допомога наших іноземних партнерів, які надали Україні передавачі, не менш важлива, ніж передача нам летальної зброї. Адже це також метод захисту нашої країни від гібридної війни”, – заявив президент Порошенко.

Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, генерал Леонід Євдоченко повідомив, що з початком роботи даної системи під “інформаційний захист” потрапляють українці, які мешкають у 150 населених пунктах Донбасу. Він пояснив, що система блокує аналогові та цифрові телевізійні сигнали, які надходять з ОРДЛО. Таким чином, блокується трансляція понад 40 російських і сепаратистських телеканалів.

Президент наголосив, що російська агресія є гібридною війною, де разом з військовими діями регулярних збройних сил РФ і російських найманців Росія веде підривну діяльність проти України на всіх фронтах. Він акцентував увагу на практиці брехливих фейкових новин і пропаганди, яку Росія сьогодні використовує в усьому світі. І додав, що наразі потрібно опрацювати питання, як за допомогою соцмереж та інтернету протидіяти російській агресії, не порушуючи принципи свободи слова.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *