У школах Київщини з’являться 43 укриття подвійного призначення

У Київській області ведеться робота з будівництва 43-ох укриттів подвійного призначення у школах, щоб діти могли відновити навчання в очній формі.

Про це Укрінформу розповів голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

“Зараз активно ведемо роботу щодо будівництва 43-ох укриттів у школах області, щоб діти могли відновити навчання офлайн. З бюджету області виділили на це 100 мільйонів гривень, ще 262 мільйони виділив уряд, умова будівництва – 70% коштів даємо ми, ще 30% громади компенсують самостійно. Йдеться саме про укриття подвійного призначення”, – сказав Кравченко.

Він пояснив, що під час повітряної тривоги це будуть звичайні укриття, а в інший час – можуть бути спортзали, зони для творчості тощо.

Голова ОВА повідомив, що вартість укриття подвійного призначення в невеликій школі на 100 дітей, – 7-15 мільйонів, у великій – 40 мільйонів. За його словами, на ціну впливає низка факторів – чи потрібно будувати з нуля, чи це лише облаштування наявного приміщення.

Редакція “Українського репортера” сподівається, що контроль за витрачанням коштів на це будівництво буде постійним та принциповим.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *