У Сенаті США закликали Байдена вже зараз визнати росію спонсором тероризму

Американські сенатори Річард Блюменталь та Ліндсей Грем закликали адміністрацію президента США Джо Байдена вже зараз визнати росію державою-спонсором тероризму.

Про це повідомляє CNN.

«Я хотів би працювати з адміністрацією Байдена. Але незалежно від того, чи потрібно нам приймати законодавство, щоб це (визнання росії державою-спонсором тероризму – ред.) сталося, ми готові це зробити. Я закликаю адміністрацію діяти зараз», – заявив республіканець Грем.

Своєю чергою демократ Блюменталь висловив сподівання, що адміністрація Байдена ухвалить відповідне рішення без втручання Конгресу.

«Я сподіваюся, що президент Байден вирішить прийняти цю позицію (щодо визнання рф державою-спонсором тероризму – ред.) добровільно», – сказав він.

Обидва сенатори також зійшлися на думці, що адміністрація Байдена повинна посилити тиск на президента росії володимира путіна та продовжувати допомагати Україні через розв’язану росією війну.

Зазначається, що Державний департамент США відповідальний за визнання країни державою-спонсором тероризму. У відомстві визначають країну державою-спонсором тероризму, яка «неодноразово надавала підтримку актам міжнародного тероризму». Нині у цьому списку чотири країни: Північна Корея, Іран, Куба та Сирія.

На початку липня американські сенатори Річард Блюменталь та Ліндсей Грем здійснили візит до України.

28 липня верхня палата американського Конгресу одноголосно прийняла юридично не зобов’язуючу резолюцію, що закликає Державний департамент США визнати рф державою-спонсором тероризму.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”