“У путіна істерика”. Через пошкоджений крейсер диктатор може вдарити по Хрещатику, а Україна у відповідь – по Москві

У диктатора путіна сталася істерика через пошкоджений Україною крейсер Москва, адже жодна система протиповітряної оборони рф, на яку витрачали великі кошти, не спрацювала.

Про це розповів директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь.

«У них [комплекс] С-400 мав би спрацювати, по радіусу [дії] він би мав збити українські ракети. Чомусь жодна система ППО росії в Криму не спрацювала. Це величезний ляпас. Я читав в телеграмі, що у путіна цієї ночі була істерика, він розніс якусь кімнату, всіх адміралів-генералів хотів розстріляти. Я б на його місці теж нервував трошки, бо все, що йому втюхують за мільярди, виявляється фейком», — зазначив в ефірі Радіо НВ Самусь.

Флагман Чорноморського флоту рф мав символічне значення для Путіна, а тому диктатор може наважитися на відповідь, яку вважатиме співмірною, і вдарити по центру Києва, вважає військовий експерт:

«Ми маємо справу з неадекватною людиною. Це реальність. Тому він може відповісти будь-яким чином, зокрема і використанням тактичної ядерної зброї.

На запитання, чи може Україна вдарити у відповідь по Москві, Самусь відповів:

«Думаю, що Сили спецальних операцій України (ССО — ред.) можуть що завгодно. <...> Я ще до війни казав: якщо путін думає, що він може все це так легко зробити, то ССО — це такий самий стратегічний інструмент, як будь-яка ракета. І дальність у них інколи буває навіть більш дальньою, ніж у будь-якої ракети».

Редакція

Редакція “Українського репортера”