У Повітряних силах розповіли про нову тактику ворожих атак

Окупанти регулярно вдаються до нових тактичних прийомів під час запусків ракет та дронів-камікадзе. Вони намагаються оминути українську ППО.

Про це 24 каналу розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, зауваживши, що основна ціль окупантів незмінна – щоб якнайбільше ракет та дронів долетіли до цілей. Зрозуміло, що завдання української ППО – відбити атаки та раціонально використовувати озброєння.

Як наголосив Ігнат, лише за вересень окупанти запустили близько 500 “шахедів”. На них, звісно, витрачаються і ракети, й інші засоби. Головне – раціонально використовувати ці засоби. Адже ракети до зенітних ракетних комплексів потрібні для захисту неба від ворожої авіації.

Не можна допустити, щоб російські літаки з’являлися в українському повітряному просторі. Зараз вони кидають 1 – 2 керовані авіабомби. Якщо ракет не буде – то окупанти зможуть далі залітати й використовувати більше бомб.

Щоб цього не було, нам потрібні ракети до наземного ППО великого та середнього радіуса дії – Patriot, NASAMS, С-300, Бук-М1 тощо. Тому дрони-камікадзе намагаємося знищувати раціональнішим способом – “Гепардами”, зенітними гарматами, мобільними вогневими групами, – зауважив Ігнат.

Окупанти прекрасно розуміють, що Україна локально охороняє важливі об’єкти на різних напрямках. Серед них – міста-мільйонники. Тому при запусках вони прокладають різні маршрути, намагаючись виявити слабкі місця оборони.

Кожен раз дрони направляють в розсип. По одному, по два. Летять над трасами, щоб менш помітно було та важче було збивати. На основі цього складають карти, враховуючи усю інформацію, – пояснив Ігнат.

Нагадаємо, що 25 жовтня окупанти атакували Хмельницьку область дронами-камікадзе “шахед”. На щастя, українські військові знищили усі дрони. Уламки впали в Нетішині, де розташована Хмельницька АЕС.

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що, найімовірніше, Хмельницька АЕС була мішенню для “Шахедів”.
Юрій Ігнат раніше наголошував, що окупанти вдосконалюють дрони-камікадзе. Вони планують гатити ними по промислових об’єктах.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *