У Покровську поранено поліцейського – героя фільму “20 днів в Маріуполі” (+фото)

Під час ракетного удару по Покровську на Донеччині 7 серпня поранення отримав поліцейський, який рятував життя людей у Маріуполі. Він також знімався у фільмі “20 днів в Маріуполі”.

Про це повідомив у Фейсбуку український режисер Мстислав Чернов.

“У Покровську поранений Володимир, герой фільму “20 днів в Маріуполі”, поліцейський, який врятував наші життя. Ризикуючи собою, він постійно допомагав рятувати людей в Маріуполі. Після того, як ми вирвались з оточення, він продовжив працювати поліцейським у своїй рідній Донецькій області”, – написав він.

За словами Чернова, поліцейський прибув на місце ворожого удару у Покровську, щоб допомогти людям, і потрапив під повторний ракетний удар окупантів.

Мстислав Чернов додав, що поліцейський врятував йому життя в Маріуполі. Володимир був одним з тих, хто допомагав знімальній групі Associated Press висвітлювати війну в блокадному Маріуполі в березні 2022 року, і допоміг журналістам виїхати з міста.

У правоохоронця осколкові поранення, зараз він у лікарні. Володимира прооперували.

Нагадаємо, станом на ранок 8 серпня у Покровську зросла кількість постраждалих – поранено 67 людей, з них – 29 працівників поліції, 7 рятувальників та 2 дітей, загинуло 7 осіб.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *