У Німеччині відкинули пропозицію надати Україні більше зброї

У Міноборони Німеччини відреагували на заклики надати більше зброї Україні. Там заявили, що це неможливо, “оскільки Путін може загрожувати і НАТО”.

Про це пише DW.

Німецьке Міністерство оборони заявило, що нібито у них є зобов’язання перед НАТО, а якщо Альянс буде ослабленим – цим нібито скористається путін.

“Справді, ми маємо бути готові до того, що путін скористається будь-якою слабкістю і навіть тимчасовим проломом в оборонній готовності НАТО”, – зазначив представник німецького Міноборони.

Зазначимо, що у спільній статті для видання Der Spiegel, оприлюдненій у неділю, 21 серпня, експерти в галузі оборони – соціал-демократ Крістіан Клінк, представниця партії “Союз 90/ Зелені” Зара Нанніта та вільний демократ Александер Мюллер розкритикували нинішню позицію Берліна, яка полягає в тому, що підтримка потенціалу Бундесверу для захисту Німеччини та НАТО має пріоритет над наданням допомоги Україні. Німецькі депутати наголосили, що питання безпеки Європи зараз вирішується в Україні.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц розповів про своє спілкування з путіним напередодні війни в Україні. російський диктатор переконував німецького канцлера у тому, що Україна та білорусь не можуть бути незалежними державами.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”