У москві під час концерту, приуроченого річниці анексії частини українських територій, звучав вірш про Бандеру (+відео)

У п’ятницю, 29 вересня, у столиці держави-агресорки влаштували “святковий” концерт, приурочений  річниці анексії росією частини українських територій. Варто зауважити, що його назва “Одна країна, одна сім’я, одна росія” перегукується із гаслом “Один народ, один рейх, один фюрер”, яке використовувала нацистська партія Гітлера.

Громадський діяч Денис Казанський опубліковав у Телеграм фрагмент цього дійства, під час якого один із шоуменів, автор “сатиричних байок” Влад Маленко, прочитав вірша, в якому згадується свастика і Степан Бандера.

Виступаючи перед юрбою росіян, які прийшли на цей концерт, цей “поет” лякав їх страшними картинками “життя в Україні”:

“Повылуплялись всюду головастики,

в мозги молодняка внедряя свастику,

исподтишка дела свои творя,

превознося Бандеру-упыря.

И стали мальчики хотеть под носом усики,

И стали девочки носить потоньше трусики…”

За розкладом концерт триватиме дві години. На ньому виступатимуть виконавці, які регулярно беруть участь у подібних заходах — “Любе”, Shaman, Поліна Гагаріна, Григорій Лепс, Олег Газманов та інші.

Раніше на таких концертах завжди з’являвся путін, проте цього разу його прес-секретар пєсков заявив, що “у планах у президента цього немає”.

Концерт, на відміну від попередніх аналогічних заходів, не транслюється ні в ефірі федеральних каналів, ні в Інтернеті.

Попередньо з’являлися фото із підготовки до цього заходу, на якому видно, що на вході на красну площу встановлені металодетектори, територія обгороджена, довкола багато росгвардійців.

Нагадаємо, путін підписав закон про встановлення 30 вересня “Дня возз’єднання”, під час якого в державі-агресорці святкуватимуть окупацію росією частини Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

https://t.me/kazansky2017/8450

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *