У Києві відбудеться презентація “Маніфесту українців” – плану перемог і миру, який написав Павло Жебрівський

«Вольності, можливості, заможність». Таку назву має нова книга президента військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» Павла Жебрівського. 

Презентація видання відбудеться 18 квітня о 16:00 у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (вулиця Михайла Грушевського, 1). Вхід вільний.

Книга – особлива, маніфест-доктрина, і писалася вона не в тиші кабінету, а під час війни. Це вплинуло, безперечно, на стиль видання. Візія, цінності, бачення автора дуже концентровані – як пучок енергії. У своїй роботі він використовує історичні факти та безцінний власний досвід.

А у Павла Жебрівського він великий: тричі народний депутат України, голова Житомирської ОДА у 2005 році та голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (2015-2018 рр.), голова антикорупційного управління Генеральної прокуратури України. Нині – президент військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України». Автор книг: «Жити по-людськи», «Роздуми», «Погляд на національну ідею» та «Маніфест Українців». Ці книги – власні думки і бачення того, як нам творити свій незалежний та вільний український Світ. Без огляду на Схід і Захід. Без обмежень і вказівок.

Вольності, можливості, заможність, гідність і демократія, здобуті одного разу, завжди потребують пильності та захисту. Україна вже довела, що може нагадати Європі та світу про це. Як? Відстоявши власну волю і гідність та Перемогти.

Нагадаємо читачам, що окремий підрозділ «Бойове Братерство України» вже 25 лютого 2022 року боронив Київ у складі Територіальної оборони Збройних Сил України і називався «Друга ротна тактична група». У той час Павло Жебрівський разом з побратимами виконували різні бойові завдання: прикривали тих, хто захищав київське небо, затримували ймовірних диверсантів, повертали Збройним Силам України військову техніку із захоплених окупантами територій.

“Сьогодні ж маємо бути згуртовані, як ніколи, – говорить Павло Жебрівський. – Йде народна війна, воюють і Збройні сили України, і Територіальна оборона, і весь український народ. Збройні сили України – це вістря спису, яким вбивають ворога, а весь український народ – це древко цього спису, яке дає військовим стабільність, силу і міць. Саме цим списом маємо здолати змія, як зробив у свій час Юрій Переможець. Бачу, що сьогодні українці люті, згуртовані та об’єднані спільною метою – Перемогти московію, повернути всі українські території в межах 1991 року. Впевнений, що місія українців полягає у знищенні московської імперії. Лише тоді Україна зможе жити вільно і незалежно як сильна та заможна держава.

Українці! Єднаймося, гуртуймося, бо наша Перемога попереду!”.

18 квітня Павло Жебрівський чекає усіх на презентації “Маніфесту українців” – плану перемог і миру.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”