У Києві нейтралізували проросійську секту (+відео)

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією нейтралізували діяльність міжнародної злочинної організації «АллатРа», яка діяла на користь російських спецслужб.

Про це повідомляє СБУ.

У результаті багатоетапної спецоперації у Києві та інших регіонах України заблокована підривна діяльність понад 20 осередків цього угруповання.
Під виглядом «місіонерства» учасники секти виправдовували збройну агресію росії та публічно просували кремлівську ідею створення «союзу слов’янських народів» під керівництвом москви.

Фігуранти організували чітку ієрархічну структуру та власні «представництва» в кожному обласному центрі.

Ці осередки «АллатРи» масово закликали місцевих жителів приєднуватися до секти та розповсюджувати ворожі ідеї. Було створено ютуб-канал, який налічує майже пів мільйона користувачів. Через інтернет-ресурси публікували пропагандистські дописи та відео, просуваючи прокремлівські наративи – ідеї так званого «благотворчого суспільства».

Серед іншого вони агітували за те, щоб російські загарбники бомбили наші міста.

За даними слідства, лідери угруповання незаконно виїхали за кордон ще навесні 2022 року, використовуючи підроблені документи про зняття з військового обліку. Перебуваючи в одній із європейських країн, вони дистанційно продовжували керувати злочинною організацією в Україні.

Під час обшуків в осередках секти та у помешканнях фігурантів на Київщині, а також у Львівській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Волинській, Сумській та Харківській областях виявлені комп’ютерна техніка, мобільні телефони, література, документи та інші докази незаконної діяльності.
Керівництву та учасникам «АллатРи» готується повідомлення про підозру.

«АллатРа» була заснована у 2011 році в Україні та зареєстрована як громадська організація. У медіа її неодноразово трактували як секту, пов’язану з ідеологічним концептом «русского мира».

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *