У Казахстані активіст у шапці з тризубом приніс 9-го травня унітаз до пам’ятника Жукову

У Казахстані в місті Уральськ місцевий активіст приніс до пам’ятника маршала Жукова «трофейний» унітаз. Так він дав зрозуміти, як ставиться до російської армії та до Путіна зокрема.

Про це повідомляє Главком, з посиланням на місцеві пабліки.

«Активіст з Уральська Жаннат Ахмедьяров приніс унітаз до пам’ятника Жукову. Так він висловив своє ставлення до фашистського радянського режиму, а заразом і до Путіна», – йдеться в повідомленні.

Унітаз активіст розмістив між покладеними квітами біля пам’ятника Жукову, якого після закінчення Другої світової війни звинувачували в мародерстві. З Німеччини після перемоги він привіз 4 км дорогих тканин, понад 300 одиниць різного хутра, 4 десятки килимів, які вивезли з багатих будинків у Німеччині, пів сотні картин, 7 ящиків сервізів, срібні гарнітури, золоті та срібні прикраси, які під час обшуків у межах так званої «трофейної справи» слідчі вимірювали в кілограмах. Це багатство він зберігав на дачі в Рубльово.

Інший житель Казахстану в Актобі Фархад Газіз вийшов підтримати Україну з українським прапором.

Нагадаємо, що у москві, вчора, 9 травня, пройшов святковий парад, присвячений до Дня перемоги. На ньому виступив президент країни-агресорки путін. Диктатор, уже за традицією, розповів про нібито розвʼязану війну проти росії й неонацистську нечисть.

Промова путіна була короткою (як і сам парад) й без розповідей про уявні «перемоги великої російської армії». Не пролунали й слова про військові поразки країни-агресорки.

На відміну від звичайних казахстанців, президент країни Касим-Жомарт Токаєв відвідав парад Перемоги в москві. Поряд із Токаєвим і путіним на параді побували самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко, президент Киргизстану Садир Жапаров, президент Таджикистану Емомалі Рахмон, президент Туркменістану Сердар Бердимухамедов, президент Узбекистану Шавкат Мірзійоєв.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”