У Харкові за ДНК опізнали тіло 17-річного хлопця, який загинув в “Епіцентрі”

У Харкові вранці 27 травня знайшли та опізнали за зразками ДНК тіло 17-річного хлопця, який в момент удару знаходився в гіпермаркеті “Епіцентр”, наразі відомо про 16 жертв.

Про це повідомив начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов.

“Тіло людини, яке знайшли зранку, належить 17-ти річному Кирилу. Хлопець жив в Харкові і в той день, як і десятки інших містян, прийшов до гіпермаркету. Впізнати його змогли за ДНК – зразки надала мама загиблого”.

За словами правоохоронця, після цього на згарищі виявили рештки ще однієї жертви.

“Залишки робочого одягу вказують на те, що це один з працівників гіпермаркету. Ідентифікація триває. Кількість жертв на цю хвилину – 16 людей”, – зазначив Болвінов.

Він повідомив, що завдяки дослідженням ДНК вже вдалося впізнати дванадцять жертв ворожого удару, особи ще двох встановили майже одразу, на місці.

Пошукова операція триває, продовжується і ідентифікація. Тіла повернуть рідним загиблих одразу, як завершаться пошуки та впізнання.

Окупанти у суботу вдень вдарили по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” у Харкові, було відомо про 15 загиблих і 25 постраждалих.

Понад 16 годин тривала ліквідація пожежі.

Станом на ранок 27 травня кількість жертв російського удару по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” у Харкові може становити 18 людей − прокуратура спирається на дані про ідентифікованих загиблих, тих, чиї особи ще не становленні, фрагменти тіл та заяви від рідних про зниклих безвісти.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *