У Харкові під рашистське консульство принесли “подарунки” дружинам путінських ґвалтівників і вбивць

У Харкові громадська діячка, співзасновниця ГО «Сфера» та ГО «Київ Прайд» Анна Шаригіна принесла під консульство рф «подарунок» дружинам російських військових, які ґвалтували, вбивали та крали в Україні, – чемодан із речами та ноутбуком.

Про це Шаригіна розповіла у Фейсбуку.

До її акції приєдналися ще двоє волонтерів.

«Ми всі вже знаємо, що дружини російських ґвалтівників в курсі. Дружини знають, що вчиняють їхні чоловіки заради кількох кілограмів кофтинок. Ґвалтівники катують українських жінок, а їхній одяг потім пересилають додому. Вдавіться вже ними, тими шмотками!», – написала Шаригіна.

Вона зазначила, що спершу сумнівалася щодо проведення такої акції, адже російське консульство наразі пусте, крім того, місто щодня зазнає обстрілів і ракетних ударів, тож будь-яка вулична акція є небезпечною.

Однак активістка вирішила, що її акція потрібна тим, хто залишається у місті.

«Це наші вулиці і наше право на мирний спротив!» , – зазначила Шаригіна.

російська служба доставки СДЕК відмовилася відправляти посилки з товарами, якщо відправник не може підтвердити право власності на них, наприклад, надавши касовий чек із магазину. Раніше солдати зс рф відправляли крадені речі через відділення цієї служби, яке знаходиться на території білорусі біля кордону з Україною.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”