У Чорткові ворожі ракети пошкодили школи, садочок, магазини, приватні будівлі та багатоквартирні будинки

Ракетний обстріл Тернопільщини пошкодив кілька об’єктів цивільної інфраструктури. Серед них – школа, садочок, магазини, багатоквартирні будинки тощо.

Про наслідки ракетної атаки повідомила Чортківська міська рада.

Обстріл будинків та об’єктів цивільної інфраструктури – основна тактика війни кривавих рашистських окупантів. У суботу, 11 червня, чотирма ракетами «Калібр» обстріляли наш Чортків. На щастя, минулося без жертв. Проте постраждало чимало багатоквартирних будинків, приватних домоволодінь, магазинів та інших об’єктів інфраструктури.
Серед них і заклади освіти Чорткова, котрі розташовані в районі вибухів. Зокрема, це одна із шкіл міста, дошкільний навчальний заклад та один із корпусів спортивної школи. Отож, у закладах освіти вибухова хвиля пошкодила:

24 віконні конструкції та підвіконня;
12 склопакетів;
5 дверних конструкцій та перегородки між кімнатами.

Очільниця управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Людмила Поліщук зазначила, що у загальноосвітній школі знищено покриття на стелі у корпусі спортивної школи, спортзалі та актовій залі.

Вона додала, що усі руйнування ліквідують найближчим часом.

За даними Офісу Генпрокурора від початку повномасштабного вторгнення росіяни пошкодили 1971 заклад освіти. З них 194 зруйновано повністю.

Кількість понівечених культурних об’єктів також зростає. Станом на 10 червня в Україні зруйновано 388 культурних пам’яток.

Читайте також: 

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”