Трирічна Аня Панькова з Вінничини записала відеозвернення до Путіна (+відео)

Трирічна Аня Панькова з села Гущинці, що на Вінниччині, записала відеозвернення до Путіна і усіх росіян, які виконують його вказівки.

У молитві за Україну,дівчинка просить не вбивати наших воїнів, цивільних мирних мешканців і таких як вона – дітей, які ні в чому не винні. А ще каже Аня – забирайтеся геть із нашої української землі!, – повідомляє Суспільне.

У свої 3.6 роки Аня Панькова знає, що таке війна, чому лунає сирена і куди треба бігти, аби зберегти своє життя, братика, бабусі і мами з татом – розповідає мама Ані – Ксенія.

“Про путіна вона знає тільки те, що російські злі солдати напали на нашу Україну! Коли над нами пролітає літак чи гвинтокрил – вона знає, що це наші українські солдати нас захищають! Коли по телевізору лунає тривога, вона нам усім каже: “одягайтеся і йдіть в підвал!”, – каже Ксенія.

Відео Аня записує не вперше. Торік у січні її колядка “Нова радість стала” зібрала понад мільйон переглядів. Дівчинка заспівала її для домашнього архіву, але родичі порадили взяти участь у всеукраїнському аматорському онлайн-конкурсі “Колядуй, Закарпаття”. З-поміж двох тисяч учасників конкурсу Аня Панькова – перемогла.

https://www.facebook.com/watch/?v=985417252360803&t=0

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”