Трагедія у Харкові: заживо згоріло молоде подружжя і троє діточок, серед яких – семимісячне немовля

У Харкові вигоріла вщент майже уся вулиця. Півтора десятка будинків – чорні або знищені. Серед загиблих – дві родини.

Як повідомляє ТСН, з посиланням на керівника слідчого управління ГУ Нацполіції у Харківській області Сергія Болвінова, загинуло молоде подружжя та троє їхніх неповнолітніх дітей. Одне із них немовля. Тіло попередньо чоловіка знаходиться в коридорі. Він ймовірно якось хотів вибратися з палаючого будинку. Ті залишки тіл фактично не придатні до візуальної ідентифікації.

Трагедія сталась в ще одній оселі, де жили літні чоловік з дружиною. Після вибуху вони опинилися у вогняній пастці і не змогли вибратися.

Місто атакували ворожі безпілотники. Влучили у нафтобазу.

“Попередньо 3 БПЛА типу “Шахед” попали в нафтобазу. Паливо змішалося зі снігом, почало текти і горіти. Всі прилеглі приватні будинки також почали горіти як свічки. Вулиця Котельна на ній найбільше постраждалих і фактично майже більша частина вулиці і домівок які тут, вони спалахнули. Люди з цих будинків опинилися в ситуації коли не змогли вибратися на вулиці”, – каже Сергій Болвінов.

Заграву пожежі видно було з усіх куточків міста. Першими на місце атаки прибули патрульні та рятувальники. З охоплених полум’ям будинків витягали людей та тварин.

Пані Олена крізь сльози телефоном розповідає родичам про пекельну ніч. На відміну від сусідів, жінка вціліла – дивом.

“Раз дім похитнуло, потім знову. Я виходжу на вулицю і Слава мені кричить, Лено, бери документи на будинок і тікаємо. Йшов просто вогонь. Я заціпеніла”, – каже жителька Харкова Олена.

Ользі та Олександру пощастило – подружжя змогло вибігти з дому під час займання. Вогонь був коло воріт – довелось тікати городами.

“Текла вогняна річка”, – кажуть очевидці.

Дивом врятувалась і пані Любов. Стіни її хати – чорні, у стелі – дірка. Втім радіє, що жива.

“Я встигла вибігти, захопити документи, собаку. І за мною біг вогонь, який лився по вулицях”, – каже Любов.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *