Ситуація на фронті залежатиме від здатності ЗСУ вести бій та уникати оточення

У британській розвідці спрогнозували ключовий фактор, від якого залежатиме ситуація на фронті в Україні. Йдеться про здатність ЗСУ вести бій.

Про це повідомляє у Твітер Міноборони Великої Британії

Крім того, у розвідці акцентують, що українським силам важливо уникати оточення. Стверджують, що це буде ключовим фактором під час кампанії.

За інформацією розвідки, окупанти продовжують домагатися обмеженого прогресу. Вони хочуть оточити українських захисників у північній частині Донецької області. Добитись цього сподіваються, наступаючи від Ізюма.

Напередодні британська розвідка заявила, що агресор намагається відновити швидкість на північній осі Ізюма. Українські сили продовжують утримувати лінію у цьому секторі.

Крім того, протягом найближчих тижнів рашисти, ймовірно, покладатимуться на ешелони резервних сил. Вони складаються з кількох окремих компонентів, які росія начебто вже почала використовувати.

У ранковому зведенні Генштабу повідомили, що загарбники не полишають надій захопити Лисичанськ. Вони намагаються заблокувати місто та відрізати шматок траси Лисичанськ – Бахмут.

Для цього вони активно гатять з артилерії. Ба більше, б’ють не лише по наших позиціях, а й по цивільній інфраструктурі. Тому влада закликала місцевих жителів евакуюватись з Лисичанська.

Читайте також: 

Редакція

Редакція “Українського репортера”