Ситуація на фронті в Україні: у НАТО зробили невтішну заяву

У НАТО назвали ситуацію на фронті в Україні “дуже складною”, від початку контрнаступу ЗСУ лінію фронту не дуже змінилася.

Про це заявив у понеділок генсек НАТО Єнс Столтенберг перед зустріччю Північноатлантичної ради на рівні міністрів закордонних справ, – повідомляє ТСН.

За його словами, ситуація складна вздовж усієї лінії фронту, однак найважче – на сході.

“Ми бачимо велику кількість втрат. І найінтенсивніші періоди бойових дій, які від початку війни відбувалися минулими місяцями та тижнями. І в той час лінія фронту суттєво не змінилася”, – сказав він.

За його словами, російські війська зазнають суттєвих втрат як в особовому складі, так і у техніці. На думку Столтенберга – це є суттєвим досягненням української армії.

“Звичайно, військові досягнення ЗСУ можна оцінювати метрами просування, але також втратами, які зазнає російська армія. Лінія фронту не дуже сильно змінилася. Але також, якщо російські війська зазнають суттєвих втрат як в особовому складі, так і у спроможностях, то це є суттєвим досягненням. А також українські військові відштовхнули Чорноморський флот рф. І це велике досягнення”, – наголосив генсек НАТО.

Нагадаємо, рашисти розпочали третю хвилю наступу на Авдіївку Донецької області. Яка ситуація навколо міста на 27 листопада – читайте за посиланням.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *