Син Ігоря Пелиха, який воює на передовій, отримав нагороду від Міноборони

Син українського журналіста і телеведучого Ігоря Пелиха, який трагічно загинув у ДТП 2009 року, отримав нагороду від Міністерства оборони України.

Про це розповів Іван Пелих у своєму Instagram. Захисник вже навіть встиг похизуватися своєю відзнакою, яку, судячи зі знімка, йому підписав Міністр оборони Рустем Умєров 24 квітня.

Нагадаємо, Іван Пелих – старший син відомого українського телеведучого Ігоря Пелиха, який загинув у ДТП у травні 2008 року. Хлопець захоплювався кінематографом та навчався на режисера в університеті мистецтв імені Карпенка-Карого. Але став воїном ЗСУ з початку повномасштабного вторгнення.

Іван Пелих спершу перебував у теробороні Києва. Згодом він був на напружених та критичних ділянках лінії фронту. Зокрема, брав участь у боях в Лисичанську та на Бахмутському напрямку.

У своїх соцмережах Іван часто показує і свої проєкти як оператора, і кадри з війни. Боєць розповідав, що у війні немає нічого романтичного, як часом здається з постів у соцмережах. Він підкреслив, що звільнення кожного клаптика української землі дається великою ціною.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *