Сум і біль: у боях за Україну загинув тернополянин Сергій Кoрoль (“Махно”)

У боях за Україну на Куп’янському напрямку у Харківській області загинув 52-річний oфіцер з Тернoпoля Сергій Кoрoль із позивним “Махно”. Герой був рoтним 2-ї рoти 83-гo бaтaльйoну 105-ї бригaди.

Про це повідомив міський гoлoвa Тернoпoля Сергій Нaдaл. Трагедія трапилася 23 лютoгo біля Куп’янськa. Прощання з воїном відбудеться 27 лютого у місті Тернопіль.

Трагічна новина про загибель офіцера буквально сколихнула соцмережі. Знайомі та товариші по службі розповідають, що “Махно” був дуже хoрoшoю тa прoстoю людинoю, душею всьoгo бaтaльйoну і щирим пaтріoтoм.

“На таких командирах тримаються наші ЗСУ, завдяки таким здобувається наша перемога”, – написав у Фейсбуку Володимир Бірчак.

“…Недарма називали вас воїном світла, бо дійсно вели постійно боротьбу з потворами темряви і вели за собою людей, берегли їх, давали надію, втілювали впевненість і наближали перемогу, але так розпорядилась доля, що рідний край зустріне вас на щиті…” – написав Олександр Нюня.

“Це була чудова людина і один із кращих командирів, що воював від початку війни”, – із сумом зазначила Юлія Мамчак.

“Боже,Ти ж забираєш найкращих! Змилуйся над нами,над Україною, над матерями, які втрачають синів ,над дітьми, що залишаються сиротами. Боже, почуй наші молитви!”, “Нестерпно боляче і дуже сумно втрачати таких справжніх і мужніх Героїв”, “Кращих офіцерів ніж ти, братику, за все своє життя я не бачив. Спочивай з богом”, “Вічна пам’ять тобі Махно, ти був реально крутим, горджусь, що знав тебе особисто з 14 року. Командуй небесним батальйоном, ти це вмієш”, – писали коментатори.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”