Сум і біль: у боях під Часовим Яром загинув український журналіст Олександр Петраковський

На Донбасі в районі Часового Яру не повернувся з бойового завдання молодший лейтенант ЗСУ Олександр Петраковський. Він був командиром механізованої роти, а в мирному житті працював у ЗМІ.

Про це написали “Українські Новини“, яким Петраковський присвятив 10 років свого життя. Офіційно воїн вважається зниклим безвісти за особливих обставин від 30 травня 2024 року.

Але його друг Денис Іванеско повідомив у Фейсбуку, що захисник загинув у бліндажі разом із побратимами через ворожий мінометний обстріл.

“В останній бій пішов на чолі групи. Позицію зайняли швидко. На жаль, ненадовго… В бліндаж прилетіла міна. Більше з нього ніхто не вийшов. Шукали поранених коптером. Наші двічі ходили забирати тіла, але безуспішно. Позиція нині під ворогом”, – розповів Іванеско.

Журналіст мав законну причину не йти воювати, проте став на захист рідного Ірпеня на Київщині з перших днів повномасштабного вторгнення. Спочатку чоловік приєднався до ТРО, пройшов шлях від старшого сержанта до молодшого лейтенанта ЗСУ.

Після деокупації Київської області отримав відзнаку “За заслуги перед містом Ірпінь”, пізніше був нагороджений президентом орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

“Його любила вся редакція – безвідмовний, завжди допоможе, порадить та організує. І неперевершений “майстер шашлика” на корпоративах. Востаннє говорили на Великдень. Було повно планів – нічна риболовля, як “мама Люда” потім нафарширує рибу, чи не настав час освіжити стареньку автівку… Саня, дякую за дружбу, дякую що був з нами”, – написав Денис Іванеско.

В Ірпені в Героя залишилася дружина Людмила, двоє дітей і хворий батько.

Картка для допомоги сім’ї – 4149609009043060.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *