Сергій Притула заплакав, коли 10-річна киянка Валерія Єжова принесла для його фонду зароблену 21 тисячу гривень

Відомий український шоумен і волонтер Сергій Притула розповів про благодійний внесок до його фонду від 10-річної дівчинки.

До слова, за час волонтерської діяльності до фонду Серія Притули були різні донати: і дивні, і з великими сумами грошей.

А це волонтер розповів дуже зворушливу історію. 10-річна Валерія Єжова  вирішила також допомогти ЗСУ та зробити внесок до благодійного фонду та не просила, а вирішила заробити сама. Вона грала у шахи на вулиці. Якщо ж людина програвала, то платила Валерії за гру.

“Програли всі, хто грав з Валерією. Валерія – чемпіонка світу з шашок. І спонсор нашого фонду”, – поділився Притула.

До слова, дівчинка заробила 21 тис. гривень. Зі слів дівчини, в перший день вона виграла 1200 гривень, а одного разу сума сягнула – 4000 за день. Найбільший донат був 50 доларів – іноземець зіграв лише одну партію.”А ще була жінка, з якою я не грала. Вона поклала 1000 гривень і втекла. Я навіть не встигла їй подякувати”.

Всі гроші Валерія віддала фонду Сергія Притули. Коли школярка віддавала зароблені кошти волонтеру, то він не зміг стримати сліз та обняв дівчинку.

“Лисий ботокс здохне і так і не зрозуміє, чому програв. А тому, що наш народ з такими дітьми перемогти неможливо!” – додав Притула.

«Зараз навчаюся в Київському палаці для дітей та юнацтва. У мене перший дорослий розряд. Я вже грала на чемпіонатах світу, Європи, три роки поспіль вигравала чемпіонат Києва. А ще я — чемпіонка світу для дітей до десяти років, чемпіонат проходив минулого року в Туреччині, — розповіла дівчинка і додає: Скоро, першого серпня, буде чемпіонат Європи, але це дуже дорого, тому не знаю, чи поїду».

Лєра вирішила допомагати армії і робити те, що може найкраще, — грати в шашки.

 

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”