Сергій Гайдай: окупанти атакують Лисичанський нафтопереробний завод, у місті знищують будинок за будинком

Окупаційні війська атакують Лисичанський нафтопереробний завод, а саме місто системно знищують обстрілами.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він каже, що рашисти безрезультатно намагаються оточити українських військових, атакуючи Лисичанськ із півдня та заходу. Не вдається їм захопити і автошлях, який надає сполучення із Бахмутом.

«Жителі Лисичанська майже цілодобово перебувають у підвалах та домівках. Обстріли міста дуже щільні. Багато займань житлового фонду та інфраструктурних об’єктів. Крім будинків, полум’ям було охоплено і два торговельні центри, в одному з яких вигоріло одразу три поверхи», — розповів Гайдай.

За його словами, на іншому об’єкті вдалося ліквідувати пожежу на площі майже 500 квадратних метрів. Від потужного вогню окупантів постраждали також Білогорівка та Вовчоярівка.

Гайдай розповів, що в одній із лікарень Дніпра 30 червня помер житель Лисичанська, який отримав важкі поранення тиждень тому. За словами посадовця, окупанти ведуть штурм Лисичанського нафтопереробного заводу, утримують його північно-західну та південно-східну частини.

Крім того, загарбники провели штурм в районах Тополівки та північної частини Вовчоярівки і Малорязанцевого, частково мають успіх, утримують під вогневим контролем ділянку дороги Тополівка — Лисичанськ, зазначає голова ОВА. Проте він додав, що наступ противника у напрямку Лоскутівка — Лисичанський желатиновий завод українські воїни зупинили та змусили відійти.

Редакція

Редакція “Українського репортера”