Секретар РНБО Олексій Данілов розповів про постачання зброї в Україну

Наші військові вже активно навчаються на сучасних засобах ураження противника за стандартами НАТО.

Україна може перемогти, коли буде паритет із ворогом у важкому озброєнні. Таку тезу висловлюють військові експерти, які лише за таких обставин прогнозують суттєвий перелом у воєнних діях на фронті.

Це підтвердив і секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов в ефірі проєкту телеканалу NTA «Говорить Великий Львів». Він запевнив, що постачання зброї йде щодня, не припиняється ні вдень, ні вночі.

«Дехто за підсумками «Рамштайну-3» розпочав глузувати, що, мовляв, замало дають. Можу відповісти на це, що в таких справах є публічна та непублічна частини. Останнє часто стосується надання потрібної нам зброї. Повірте, зараз зовсім інша ситуація, ніж, скажімо, в березні, квітні чи навіть у травні», – зауважив Данілов.

Він додав, що Україна постійно отримує зброю. Більше того, наші військові вже активно навчаються на сучасних засобах ураження противника за стандартами НАТО. Це вже зовсім інша зброя, її треба опанувати. І наші хлопці роблять це дуже швидко.

До того ж, за словами секретаря РНБО, коли і як має відбуватися наш контрнаступ – про це вирішуватимуть наші збройні сили та їхнє керівництво.

«У нас зараз дуже багато так званих «фахівців», які жодного разу не були на фронті, зате полюбляють розказувати, хто, де, як і що повинен робити та йти в атаку. Шановні друзі, в нас є керівництво Збройних сил України, в нас є Генштаб, в нас є наші військові, які вже неодноразово доводили, що ми можемо на них покластися, і вони нас не підведуть. Після 24-го лютого ми всьому світу довели, що ми є непереможна нація», – підсумував Олексій Данілов.

Нагадаємо, що у владних структурах України усвідомлюють потенційну небезпеку з Брестського напрямку. Тому в чотирьох прикордонних областях відбувається перевірка стану військової готовності до нових викликів. Про це  розповів секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов.

Редакція

Редакція “Українського репортера”