Росія відправила на Донбас 76-й “гумконвой”

Росія відправила до окупованих територій Донецької та Луганської областей черговий (76-й) так званий “гуманітарний конвой”. МНС РФ повідомило, що везе на Донбас понад 400 тонн “гуманітарної допомоги” – в основному дитячі продуктові набори, учбову літературу та медичне майно.

Дві колони з понад 40 білих вантажівок пройшли через неконтрольовану ділянку українського кордону в районі пунктів пропуску “Донецьк” і “Матвєєв Курган”. Далі вони рушили до пунктів розвантаження на окупованій частині Донеччини та Луганщини.

Переміщення так званого “гумконвою” традиційно відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста процедур, українська міжвідомча група лише візуально оглянула колону.

Раніше білі КамАЗи так званого “гумконвою” возили на Донбас боєприпаси і зброю. До Росії вони поверталися з тілами загиблих бойовиків із російськими паспортами. Однак після того, як Росія відновила залізничне сполучення з окупованими територіями Донецької та Луганської областей, військову техніку, зброю і набої завозять потягами.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *