Росія відправила на Донбас 71-й “гумконвой”

Росія відправила до окупованих територій Донецької та Луганської областей черговий (71-й) так званий “гуманітарний конвой”. МНС РФ повідомила, що везе на Донбас понад 500 тонн “гуманітарної допомоги” – дитячих продуктових наборів, медикаментів, медичного обладнання і дитячих подарунків.

Дві колони з білих вантажівок пройшли через неконтрольовану ділянку українського кордону в районі пунктів пропуску “Донецьк” і “Матвєєв Курган”. Далі вони рушили до пунктів розвантаження на окупованій частині Донеччини та Луганщини.

Оскільки переміщення так званого “гумконвою” відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста процедур, українська міжвідомча група лише візуально оглянула колону. Повідомляється, що вантажівки були завантажені лише наполовину.

Раніше білі “Камази” так званого “гумконвою” возили на Донбас боєприпаси і зброю. До Росії вони поверталися з тілами загиблих бойовиків із російськими паспортами. Водночас після того, як Росія відновила залізничне сполучення з окупованими територіями Донецької та Луганської областей, військову техніку, зброю і набої завозять потягами.

Попередній російський “гумконвой” вдерся в Україну 26 жовтня.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.