Росія відправила на Донбас 63-й “гумконвой”

Росія відправила до окупованих територій Донецької та Луганської областей черговий (63-й) так званий “гуманітарний конвой”.

Державна прикордонна служба повідомила, що дві колони з 40 вантажівок пройшли через неконтрольовану ділянку українського кордону в районі пунктів пропуску “Донецьк” і “Матвєєв Курган”.

Оскільки переміщення так званого “гумконвою” відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста процедур, українська міжвідомча група лише візуально оглянула колону, зазначають у Держприкордонслужбі.

Як повідомляють у МНС РФ, автомобілі везуть понад 500 тонн вантажу. Росіяни стверджують, що дитяче харчування. Однак достеменно підтвердити це неможливо, оскільки ящики запаковані плівкою синього кольору з написом “Гуманитарная помощь детям Донбасса”.

Раніше білі “Камази” так званого “гумконвою” возили на Донбас боєприпаси і зброю. До Росії вони вивозили тіла загиблих бойовиків з російськими паспортами. Водночас після того, як Росія відновила залізничне сполучення з окупованими територіями Донецької та Луганської областей, військову техніку, зброю і набої завозять потягами.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *