Росія відправила на Донбас 61-й “гуманітарний конвой”

Росія відправила до окупованих територій Донецької та Луганської областей черговий (61-й) так званий “гуманітарний конвой”.

Державна прикордонна служба повідомила, що колона з 25 вантажівок пройшла через неконтрольовану ділянку українського кордону в районі пунктів пропуску “Донецьк” і “Матвєєв Курган”.

“Оскільки переміщення т.з. “гумконвою” відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста модальностей, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій”, – зазначають у відомстві.

Як повідомляють у МНС Росії, автомобілі везуть понад 300 тонн вантажу. Росіяни стверджують, що це переважно продовольчі набори, серед яких молочні суміші, фруктове, овочеве і м’ясне пюре, молочні каші і фруктові соки.

Раніше автомобілі так званого “гумконвою” возили на Донбас боєприпаси і зброю. Назад до Росії вони вивозили тіла загиблих бойовиків з російськими паспортами. Водночас після того, як Росія відновила залізничне сполучення з окупованими територіями Донецької та Луганської областей, військову техніку, зброю і набої завозять потягами.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *