Російські окупанти не відмовилися від захоплення Одеси

Рашисти усе ще зазіхають на Одесу. Місто залишається у пріоритетних планах ворога, який мріє її захопити.

Цю новину повідомляє ukr.net з посиланням на брифінг начальника пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування “Південь” Наталії Гуменюк.

“Корабельні угруповання ворога переформовуються, посилюються, перевозять вантажі, намагаються облаштувати певні позиції, в тому числі і на острові Зміїний. У Криму розгортають додаткові дивізіони протиповітряної оборони, оскільки ворог уже усвідомлює, що ураження його кораблів – це не химера, це абсолютно можливо”, – розповіла Гуменюк.

За її словами, російські кораблі з ракетами продовжують перебувати в акваторії північно-західної частини Чорного моря, загрожуючи не лише південному регіону, а й усій Україні ракетними ударами. Воїни Оперативного командування “Південь” зафіксували декілька пусків ракет саме з моря у  різні регіони України.

Нагадаємо, що на початку травня окупанти завдали ракетного удару по Одесі. Начальник обласної військової адміністрації Максим Марченко заявив, що рф діє як терористи.

“Ми цього так не залишимо. Щоразу ці покидьки діють як звичайні терористи, а з терористами у нас розмова одна. Ми будемо їх знищувати, доки жодного живого окупанта не залишиться на українській землі!” – сказав Марченко.

Редакція

Редакція “Українського репортера”