Річард Гір засудив агресію путіна і вперше заспівав зі сцени на підтримку України

Річард Гір, який вперше в житті заспівав на сцені на підтримку України, взяв участь у другому Саміті перших леді та джентльменів у Києві.

Самміт був ініційований першою леді України Олени Зеленською і пройшов у форматі телемоста між Україною, Бельгією. Польщею та США. Серед гостей були перші леді багатьох європейських країн та світові зірки, такі як Девід Бекхем, Міла Куніс, Ештон Катчер, Юен МакГрегор, Еллі Голдінг, Річард Гір тощо.

В онлайн-виступі Річард Гір засудив воєнні злочини путіна та назвав війну в Україні найбільшою, яку він бачив у своєму житті. Голлівудська зірка вважає, що цю війну зі злом не можна програти.

Мене дуже вражає те, що відбувається з дітьми й ті страхи, виклики, які існують для суспільства і людей. Ця війна буде завершена і її потрібно виграти, ми не можемо втомлюватися. Це важливий елемент нашого життя. Це найбільша війна, яку я колись бачив у своєму житті, це війна зі злом. Якщо ми програємо, це надихне інших диктаторів у всьому світі, тому її не можна програти.

Україна вже ніколи не буде такою, якою була раніше. Людська душа, людське серце зможуть об’єднати українців і зробити їх кращими після цієї кризи. Ми всі маємо відчувати певне співчуття, єдність. Ми можемо покращити цю жахливу ситуацію. росіяни наробили стільки поганого протягом чималої кількості поколінь. путін створив цю катастрофу, робить безглузді речі, знищує музеї, театри. Він розбиває й моє серце, — висловився Річард Гір

Редакція

Редакція “Українського репортера”