Режисер “Джеймса Бонда” зробив щемливі фото українців, які вижили у Бучі

Американський режисер Кері Фукунаґа, який прославився завдяки фільму про Джеймса Бонда “007: Не час помирати” та серіалу “Справжній детектив”, перебуває в України та волонтерить разом з командою благодійного проєкту World Central Kitchen.

Він допомагає їжею людям, які постраждали від агресії РФ. Також Фукунаґа фотографує українців та розповідає їхні історії в Instagram.

Після того, як він допомагав у Львові та Києві, вирушив у вже звільнені від російських окупантів Ірпінь і Бучу. За словами режисера, він був там ще 1 квітня.

“Про Бучу ходить безліч жахливих історій та зображень. Ми планували дійти тільки до Ірпеня, але коли мер нас знайшов, він відвіз нас до Бучі, де залишки населення обережно виходили після російських окупантів. Здебільшого літні, хворі та голодні, їхня травма виражалася в порожній недовірі, потім у сльозах, потім у поцілунках і довгих відчайдушних обіймах. Вони почали приходити з усіх боків, з тремтячими руками і голосами вони говорили з тими, хто був готовий їх слухати”, – написав Фукунаґа.

Автором знімків є не лише режисер. Також він і шеф-кухар World Central Kitchen Хосе Андреас опублікували у соцмережах знімки, які зробив український фотограф Олександр Голуб.

“1 та 2 квітня ми разом із фондом World Central Kitchen були в Ірпені та Бучі. І всі ці кадри закарбувалися надовго в моїй голові, але мені не хотілося це фотографувати… Я побачив там життя. Багато болю та страждань в очах людей, але велике бажання жити. Ще довго буде боляче від побаченого, але сьогодні хочеться підтримати цих людей”, – наголосив Фукунаґа.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”