Рашисти вдарили по Кременчуку. Уражені ворожими ракетами стратегічні об’єкти відновленню не підлягають

Глава Полтавської ОВА Дмитро Лунін в ефірі всеукраїнського марафону заявив, що уражені російськими ракетами НПЗ і ТЕЦ у Кременчуці не підлягають відновленню.

«Після ударів 24 квітня, 12 травня (відповідно, і 18 червня. — ред.) можна тільки збудувати наново ці об’єкти, які були зруйновані. Напевно, ворог вважає, що ми не відбудуємо всі ті об’єкти, які зруйновані в країні. Але хочу сказати, що і на Полтавщині, і в цілому в Україні всі об’єкти будуть відбудовані, все буде працювати», — заявив Лунін.

Він додав, що Кременчуцький НПЗ не працюватиме в цьому році через сильні руйнування.

«Але ТЕЦ нам теж дуже важлива, оскільки в опалювальний сезон нам варто давати гарячу воду, опалення, тому зараз проводитимемо нараду з цього питання, наскільки погіршилася ситуація», — розповів Лунін.

Він запевнив, що влада планує відновити роботу теплоцентралі до початку опалювального сезону, а якщо це не вдаться, будуть застосовувати альтернативні варіанти опалення, які зможуть ввімкнути у загальну систему теплопостачання.

Раніше Лунін повідомив у своєму Telegram-каналі, що шість російських ракет ударили по Кременчуцькому нафтопереробному заводу, та дві ракети — по ТЕЦ. Внаслідок ударів постраждалих не було.

Світлана

Редактор “Українського репортера”