Рашистська ракета вбила сім’ю журналіста львівського видання “Варта 1” і знищила житло журналістів “Главкома”

Після ворожого ракетного обстрілу Львова, який відбувся у ніч з 5 на 6 липня, загинули мама та рідна сестра журналіста львівського видання «Варта 1» Володимира Садового. Про це повідомили колеги Володимира на сайті медіа.

«Не стало Анастасії Сенів та її мами Мирослави Садової. Вони сім’я нашого вартового Володимира Садового — рідна сестра та мама. Ворожа ракета влучила просто у будинок, у якому мешкали загиблі… Мої щирі співчуття, Володя… Уляна Садова. Ми горюємо разом з вами», — написав в телеграмі Ігор Зінкевич, керівник ГО «Варта 1-інфо», яке видає сайт і газету.

У коментарі Інституту масової інформації Ігор Зенкевич зазначив, що Анастасія Сенів допомагала в роботі ресурсу «Варта 1». Зокрема, вона стежила за стрічкою новин.

У домі на Стрийській, в яку влучила російська ракета, жили також журналісти інтернет-видання «Главком» — Павло Вуєць та Наталя Сокирчук. За кілька хвилин до трагедії вони разом із сином встигли спуститися у бомбосховище.

«У Главкомі велика тривога, але й велика радість. Наші Паша, Наташа та Святік живі. Дивом за дві хвилини до влучання вони вибігли зі своєї квартири у Львові. Оселя розташовувалася на верхньому поверсі будинку на Стрийській. Що від нього (цього поверху) залишилося – на фото. Нема ні хати, ні машини. Але є вони. Дякувати Богу і Наташі з Пашою, що не полінувалися посеред ночі підірватися і спуститися у підвал», — написав у Фейсбуку головний редактор «Главкома» Микола Підвезяний.

Колеги постраждалих журналістів оголосили збір коштів для допомоги їм.

Нагадаємо, що вночі 6 липня російські окупанти атакували Україну ракетами типу «Калібр», які вони випустили з Чорного моря. Внаслідок нічної атаки на Львів загинули щонайменше чотири людини, дев’ятеро постраждали, з-під завалів пошкодженого будинку вдалося врятувати сім людей.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *