Ракетний терор: у Львові зафіксовані руйнування понад 250 квартир та 14 гуртожитків

У Львові ракетними ударами 6 липня пошкоджено понад 30 будинків, понад 250 квартир і близько 10 гуртожитків.

Про це очільник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив на брифінгу.

“Є руйнування на даний час більше 30 будинків і більше 250 квартир, більше 50 автомобілів, близько 10 гуртожитків, де можна розміщати внутрішньо переміщених осіб і студентів. Постраждали два вищих навчальних заклади, будинок дитини, санаторна школа. Десятки тисяч вибитих вікон, дверей. Такого пошкодження в нас ще не було”, – наголосив голова ОВА.

Він додав, що зруйнована також одна з підстанцій, тож наразі близько 150 абонентів перебувають без електропостачання.

“До кінця дня ми все зробимо, щоб силами державної служби з надзвичайних ситуацій розібрати всі завали, і намагатися врятувати всіх людей”, – запевнив Козицький.

Окупанти завдали Львову удару ракетами “Калібр” у ніч проти 6 липня. Силам ППО вдалося збити сім із десяти випущених ворогом ракет.

Загарбники влучили в житловий будинок та об’єкт критичної інфраструктури. В житловому будинку зруйновані квартири на двох поверхах у двох під’їздах.

Внаслідок атаки загинули четверо людей, які на момент влучання перебували у будинку. Ще 34 людини постраждали. Окрім того, уламки збитих ракет впали і завдали руйнувань у Львівському та Золочівському районах області.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *