“Путін закінчить погано. Він почав воювати з усім світом”, – Марк Фейгін

“Путін себе сприймає як того, що перебуває набагато вище. Він уявляє себе набагато більшим і зневажливе ставлення, кпину щодо себе він не сприймає. Він себе відгороджує від цього, звичайно, але воліє, щоб у ньому сатану бачили, демона”.

Таку думку висловив відомий російський юрист, блогер Марк Фейгін в інтерв’ю Дмитрові Гордону розповів, що президент РФ путін не розуміє, що в очах усього цивілізованого світу має смішний вигляд.

На запитання, як закінчить путін, блогер сказав: “Він точно закінчить погано. У нього був досвід доіснувати до свого похилого віку і якось більш-менш… Геронтократи, так. Може навіть, перебуваючи при владі, потім зробивши владу номінальною, залишивши як наступника когось зі своїх нащадків, що не виключено, тому що це модненько на просторі колишнього СРСР”.

На думку Фейгіна, глава Кремля мав шанс піти гідно, але він “сам рвонув цю чеку”.

“Це важливо зрозуміти, навіщо? Перше пояснення, як [прессекретар путіна Дмитро] Пєсков каже, він взяв на себе місію довершити всі справи щодо загроз Росії, демілітаризації України, припинення проєкту Антиросія. Я так підозрюю, що там коктейль, поєднання з бажанням якоїсь місії, її виконання, і водночас він дійшов до тієї стадії за чверть століття, такої химерної стадії, коли він вважає “роблю, тому що можу, право мені таке дали згори”. І це вірна ознака, що він закінчить погано. Він почав воювати з усім світом”, – сказав  Фейгін.

Малюнок Андрія Петренка.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”