Президент України доручив перевірити законність вручення повісток на вулицях

Володимир Зеленський відповів на електронну петицію, в якій автор просив заборонити видавати повістки на блокпостах, АЗС та на вулиці.

Як йдеться у новинах, Глава держави акцентував, що захист вітчизни є конституційним обов’язком громадян. Організаційне керівництво мобілізацією в Україні здійснює уряд, а безпосереднє керівництво реалізації заходів мобілізації — центральні органи виконавчої влади, інші державні органи та центральні органи управління військових формувань.

Плануванням і здійсненням мобілізації у Збройних силах України та інших військових формуваннях займається Міністерство оборони через Генеральний штаб ЗСУ. Крім того, порядок оповіщення військовозобов’язаних про їхній призов на військову службу під час мобілізації та вручення повісток врегульовується актами Кабінету міністрів, Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ.

«З огляду на викладене я звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням комплексно опрацювати порушене в електронній петиції питання в контексті дотримання прав громадян та законодавства про військовий обов’язок і військову службу», — повідомив Володимир Зеленський.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”