“Правда коштує дорого. Ця правда забрала вже 32 життя наших колег-медійників”, – голова НСЖУ Томіленко

“День журналіста ми зустрічаємо зовсім по-іншому, ніж рік, два чи три тому. Сьогодні ми змушені воювати за Україну – хто зі зброєю в руках, а хто на своєму – інформаційному – фронті”, – сказав у вітальному слові з нагоди професійного свята голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Подякувавши всім колегам за роботу, лідер українських журналістів зазначив, що саме завдяки їм “люди в Україні і весь світ знають правду про війну. Знають про жахливі злочини рашистів, про героїзм наших громадян, які, ризикуючи власним життям, допомагають іншим”.

“На жаль, правда коштує дорого. Ця правда забрала вже 32 життя наших колег-медійників. Сьогодні ми не тільки шануємо їх пам’ять, а й маємо допомогти їхнім родинам і зробити все, щоб убивці були покарані, а їхній подвиг назавжди залишився в історії”, – стверджує Сергій Томіленко і наголошує:

“Війна випробовує нас на міцність. Багатьом журналістам і редакціям довелося евакуюватися, багато хто втратив роботу. Спілка не залишається осторонь і намагається підтримати кожного медійника і кожне видання, яке опинилося у скруті. Але війна – це не тільки час втрат. Це час, коли ми здобули підтримку всього світу, мільйони нових читачів наших медіа. Бо ще ніколи «Я журналіст із України» не викликало стільки поваги”.

Фото: AP

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”