Посилка, яка вибухнула в посольстві України в Мадриді, призначалася особисто послу

Посол України в Іспанії Сергій Погорельцев повідомив, що посилка, яка вибухнула в посольстві в Мадриді, була адресована особисто на його ім’я. Вона викликала підозру у секретарки, оскільки не здавалася схожою на звичайну пошту дипломата.

Про це посол розповів у коментарі УП.

Посол уточнив, що йдеться про пакет, значно більший за лист з документами.

Це поштове відправлення, адресоване особисто на ім’я посла України в Іспанії Сергія Погорельцева, викликало підозри у секретарки посла, оскільки на ньому не було зворотної адреси і він не видавався схожим на пошту на адресу дипломатів.

Секретарка передала посилку коменданту, який, серед іншого, відповідає за охорону посольства.

«У пакунку виявилася коробка, тож у коменданта з’явилися підозри і він сам – щоби нікого не було поруч – вийшов із цією “поштою” на подвір’я перед тим, як її відкрити. А щойно відкрив, почув, що там щось клацнуло, моментально її відкинув, і вже тоді почув вибух», – розповів Погорельцев.

Посол додав, що, попри те, що комендант посольства вже не тримав коробку в руках, вибух пошкодив йому руки. За даними Погорельцева, йшлося не про потужну вибухівку, а про невеликий пристрій.

«Я насамперед хочу відзначити співробітників посольства, бо якби не їхні професійні дії, наслідки би були значно серйозніші», — підкреслив він.

Дипломат не став висувати припущення про те, хто міг відправити вибухівку до посольства.

Вибух у посольстві України в Мадриді пролунав о 13:00 за місцевим часом. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив терміново посилити безпеку всіх українських посольств за кордоном.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”