Понад 30 іноземних дипломатів відвідали місце російського удару по “Охматдиту”

МЗС організувало візит понад 30 глав іноземних дипмісій до місця російського удару по “Охматдиту”. На доручення глави МЗС Дмитра Кулеби заступник міністра Євген Перебийніс разом з 33-ма главами дипломатичних місій відвідали “Охматдит”.

Про це повідомили у відомстві.

Зазначається, що делегація на власні очі побачила наслідки удару рф по закладу, в якому діти лікувалися від раку та інших захворювань.

Євген Перебийніс закликав іноземних колег рішуче відреагувати на цей злочин та докласти максимум зусиль для посилення ППО України.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко та директор Охматдиту Володимир Жовнір поінформували глав дипмісій про наслідки терору рф.

До складу делегації увійшли керівники та представники дипломатичних місій ЄС, НАТО, УВКБ ООН, ПРООН, ЮНІСЕФ, Азербайджану, Австрії, Аргентини, Вірменії, Вʼєтнаму, Греції, Індонезії, Іспанії, Італії, Канади, Мексики, Молдови, Нідерландів, Норвегії, Північної Македонії, Польщі, Святого Престолу, Словаччини, Словенії, Судану, Туреччини, Фінляндії, Франції, Чехії, Чорногорії, Швейцарії, Швеції, Японії.

Нагадаємо, що 9 липня відбудеться засідання Радбезу ООН у зв’язку з атакою рф по дитячій лікарні в Києві.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *