Опозиціонер Ходорковський про маніяка Путіна і необхідність бунту в Московії

“Путін ще не усвідомив, який він вигляд зараз має на тлі Зеленського, ховаючись у бункері і боячись підійти до власних громадян без натовпу охоронців.

США запропонували евакуювати, але він сказав, що “це війна і йому потрібна амуніція, а не втеча”.

Так написав опозиціонер в еміграції  Михайло Ходорковський в Іnstagram. про Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Президента України Володимира Зеленського.

Він також написав у Фейсбуку, що «перехід до некатастрофічного майбутнього без деградації і розпаду» Росії можливий лише через революцію в країні.

«Передусім, нам доведеться прийняти, що перехід до некатастрофічного майбутнього без деградації і розпаду країни можливий лише через революцію. Через вихід за межі цього законодавства, яке путінська зграя зробила для забезпечення своєї вічної влади. Просто так вони із влади не підуть… Тому свою країну нам доведеться назад брати через революцію», – каже Ходорковський.

На думку політика, тепер росіянам уже нічого боятися, оскільки «путінська влада, лякаючи всіх Майданом і революцією, втягнула країну в справжнісіньку війну із застосуванням танків, артилерії, ракет і літаків, із загрозою застосування ядерної зброї». “Ви правда думаєте, що нам є ще чого боятися в революції?” – ставить риторичне запитання Ходорковський.

Опозиціонер нагадав, що дії Путіна підпадають під статтю 353 КК РФ “Планування, підготовка, розв’язання або ведення агресивної війни”, винні караються позбавленням волі на строк 10-20 років. «І покарання точно буде… За всіма критеріями і російськими, і міжнародними – це злочин проти людства».

І саме тому, на його думку, Путін постарався залучити до своєї злочинної діяльності якнайбільше представників російської влади, «намагаючись розширити базу тих, хто відповідає за вторгнення (в Україну – ред.)».

Ходорковський вважає, що «ця авантюра є зрадою російських інтересів», оскільки Путін розв’язав війну «і проти українського, і проти російського народу». «І заради чого? Задля збереження особистої влади, награбованого за 20 років правління майна. І просто заради своєї параної», – заявив Ходорковський.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.