Поліція попереджає про небезпеку обстрілів у поминальні дні

Поліція застосує посилений варіант несення служби біля кладовищ у поминальні дні — першу неділю після Великодня. Людей закликають обмежити час перебування на кладовищах та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Про це сказала заступниця начальника Департаменту комунікацій Нацполіції Юлія Гірдвіліс в етері телемаратону «Єдині новини».

Загалом у поминальні дні порядок забезпечуватимуть понад 12 тисяч правоохоронців. За даними поліції, громадяни планують відвідати близько 9 тисяч кладовищ по всій країні.

Українців закликають обмежити час перебування на кладовищі, а жителів у прифронтових регіонах — уникати відвідування їх. Також є регіони, де діє вибіркова заборона на відвідування кладовищ через мінну небезпеку — це Житомирська, Донецька та Херсонська області.

«Окремо хочемо наголосити, що відвідувати в ці дні кладовища або ні — це вибір кожного. Адже ми повинні розуміти, що це є відкрита місцевість. Це підвищений ризик. І укриттів, на жаль, поряд там нема», — сказала Гірдвіліс.

У разі виявлення вибухонебезпечних предметів потрібно негайно телефонувати до профільних служб чи звертатися до поліції. Також у поліції не виключають обстріли з боку окупантів.

«Наряди поліції будуть нести службу саме поблизу кладовищ. І звичайно, у разі виявлення підозрілих людей чи звернення громадян, які вказують на таких людей, будуть негайно реагувати. Можуть вибірково перевіряти людей. І основна задача — уникнути будь-яких правопорушень чи провокацій», — сказала Гірдвіліс.

Головне управління розвідки Міноборони також наголосило, що цілями росіян є не лише військові об’єкти, а також цивільна інфраструктура: лікарні, вокзали, скупчення людей. Там попередили, що окупанти можуть створювати провокації в місцях масових заходів.

Фото Оbozrevatel

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *