Під завалами багатоповерхівки в Одесі знайшли тіла подружжя військових та їхніх трьох дітей

Під завалами багатоповерхівки в Одесі, куди в ніч на суботу влучив “шахед”, знайшли тіла 10-річного хлопчика та його 8-річної сестри, таким чином кількість жертв зросла до 12.

Про це повідомив голова Одеської ОДА Олег Кіпер.

“Щойно під завалами рятувальники знайшли загиблого внаслідок російської атаки хлопчика. Сергію було 10 років”.

Пізніше Кіпер додав, що виявили також тіло 8-річної Злати – сестрички Сергія.

“Ще одна загибла дитина – дівчинка Злата. Їй було 8 років. Рятувальники зараз деблокують їх з братиком Сергієм тіла”, – написав він.

Командування Об’єднаних Сил ЗСУ писало, що від удару по Одесі загинуло подружжя військових, Олега й Тетяни Кравців. Також загинули їхні діти — Сергій, Злата й семимісячна Ліза.

Олег і Тетяна Кравець були військовими. Подружжя познайомилося на службі, пізніше Тетяна звільнилась, аби доглядати новонароджену донечку.

Олег був останнім сином своїх батьків – його брат Євген загинув у 2014 році в зоні АТО:

“Він найкращий друг мого чоловіка Віталіка. Вони служили разом. Він тільки оце вітав його з днем народження. Батько Олега також військовослужбовець. Женя загинув десять років назад, 27 років йому було. Так шкода. Дуже хороша родина”, – розповідає подруга сім’ї.

Загибла донька Ліза була єдиною спільною дитиною подружжя. 29 лютого їй виповнилось лише сім місяців. Тетяна мала ще трьох дітей від попереднього шлюбу, двох із них, дев’ятирічного Сергія та восьмирічну Злату, досі шукають під завалами.

“Він узяв її з трьома дітками і вони народили Лізоньку. Старший хлопчик, Володимир, поїхав у Раухівку до дідуся з бабусею та залишився живий, а троє загинули: спільна дитинка і двоє з першого шлюбу”, – додала Любов.

Вранці 3 березня, більше ніж через добу після російської атаки безпілотниками по Одесі, рятувальники дістали з-під завалів багатоповерхівки тіла жінки й немовляти, кількість загиблих зросла до десяти.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *