Пентагон: Україна стає “бойовою лабораторією” для випробування іранського озброєння

У Міноборони США розповіли, що росія готова передати ірану передові технології, щоб отримати іранську “смертоносну допомогу”.

Україна стає “бойовою лабораторією” для випробування іранського озброєння за межами Близького Сходу.

Про це заявив неназваний високопосадовець із Міністерства оборони США телеканалу CNN.

За його словами, у майбутньому іран може застосовувати тактику, вивчену на основі війни в Україні проти Ізраїлю.

“Усі мають бути готовими до того, який вигляд матимуть сценарії загроз, коли іран візьме тактику, методи і процедури, які він вивчив в Україні, і почне використовувати цю тактику примусу тут (в Ізраїлі, — ред.)”, — сказав співрозмовник напередодні візиту голови Пентагону Ллойда Остіна до Ізраїлю, де на порядку денному буде ірано-російське військове співробітництво.

Він додав, що росія готова передати Ірану передові технології для отримання іранської “смертоносної допомоги”.

Нагадаємо, 8 березня ЗМІ повідомили, що іран у 2023 році поставив до росії 300 тисяч снарядів. За інформацією журналістів, боєприпаси та близько 100 мільйонів набоїв перевозилися на борту двох вантажних кораблів Каспійським морем під російським прапором.

6 березня ЗМІ також писали, що рф погодилася допомогти ірану з ядерною програмою. Аналітики вважають, що путін намагається “грати за обидві сторони”. У москві не зацікавлені в тому, щоб Тегеран отримав ядерну зброю, але водночас рф потребує іранської зброї для війни в Україні.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”