Павло Жебрівський: “Хоча б триста ракет мають долетіти до Кремля”

Щодня російські окупанти обстрілюють українських воїнів. Свого часу тодішній керівник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський пропонував президентові Порошенку погодитися на швидку мілітарну операцію зі звільнення окупованих районів Донбасу, яку підготували фахівці.

Але Верховний головнокомандувач не погодився на такі дії.

Чи можливо сьогодні провести таку спецоперацію? Про це кореспондент «Українського репортера» запитав у лідера Спілки «Бойове братерство України» Павла Жебрівського.

– Коротка мілітарна операція можлива за певних передумов, – розповідає Павло Іванович. – Перша: наведення порядку тут, всередині країни, впровадження інституційності представництв держави. Люди мають побачити, що попереду в них є можливості стати заможними, успішними, створити умови, щоб у них з’явилося натхнення.

Друга передумова: має бути модернізована армія. Нам треба підтягнути ракетне озброєння. Хоча б триста ракет має долетіти до Кремля.

Далі: протиповітряна оборона. Вона має бути на достатньо високому рівні. Може бути спільне використання американських зенітно ракетних комплексів Patriot, контрольованих Україною. Таким чином захистимо нашу територію від московитської навали з повітря.

Третя передумова: військо має бути вмотивованим. Армія 2014 – 2017 років була суттєво мотивованою. Десь із середини 2017-го розпочалася демотивація… Це призначення на ті чи інші посади зручних, відданих людей. Повернення до совка у стосунках: я – начальник, ти – дурень. І багато інших складових, про що не хотілося б говорити публічно. І тільки після цих передумов можна говорити про дуже коротку мілітарну операцію з мінімальними втратами зі звільнення сходу України.

– Хоч колишнє військове начальство раніше стверджувало, що в разі армійської операції будуть великі втрати цивільного населення.

– Звичайно, якщо проводити армійську операцію. Є величезна відмінність між мілітарною і військовою операціями. Військова – це коли зібрав десантно-штурмові війська, вдарив по кордону, пішов напролом, а мотопіхотним бригадам наказав йти вперед і так далі… Що стосується мілітарної операції, то це інше: робота спецпідрозділів, Сил спеціальних операцій, «Альфи», інших структур, які знають що і як…

Вони достатньо підготовлені. У нас, в «Бойовому братерстві України», цими питаннями займається полковник з позивним Хмара, і за великим рахунком ми знаємо, як провести коротку мілітарну операцію з мінімальними втратами, з тим, щоб в Донецьк, Алчевськ зайшов український солдат.

Фото з офіційного сайту Павла Жебрівського.

Читайте також:

Павло Жебрівський розповів, за яких умов Україна приб’є щит на брамі Кремля (+відео)

Дивіться повне відеоінтерв’ю з Павлом Жебрівським:

Відеоінтерв’ю на ЮТУБ дивіться ТУТ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *