Палата представників США пішла на канікули: спікер Джонсон продовжує зміцнювати диктаторську росію

Палата представників США пішла на канікули до кінця лютого, не проголосувавши ухвалений Сенатом законопроєкт із пакетом допомоги Україні.

Білий дім обурений з приводу того, що спікер Палати представників Майк Джонсон оголосив перерву (в Палаті представників – ред.) “без розгляду ухваленого Сенатом пакету допомоги Україні”.

Бейтс додав, що Джонсон оголосив канікули “замість того, щоб покласти край шкоді, яку він завдає нашій національній безпеці”.

“Нездатність підтримати Україну в цей критичний момент ніколи не буде забута”, – написав Байден у відповідь на рішення конгресменів піти на канікули, без ухвалення рішення по допомозі Україні.

Також прессекретар Білого дому Ендрю Бейтс заявив у коментарі The Hill, що кожен день, коли спікер Конгресу Майк Джонсон відкладає голосування, авторитет республіканців у Конгресі в американського народу падає. Він наголосив, що кожен день “спричиняє погіршення нашої національної безпеки, Америка програє”.

“Замість того, щоб припинити політизацію безпеки країни, спікер Джонсон тікає, відправляючи Палату представників на дострокові канікули”, – зазначив Бейтс.

За його словами, Джонсон продовжує зміцнювати криваві військові зусилля росії та іранський режим на шкоду американській національній безпеці, робочим місцям у США та найближчим альянсам США.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *