Олексій Данілов: путін спробує знову схилити лукашенка до прямої участі у війні

Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що на черговій зустрічі у п’ятницю путін спробує знову схилити нелегітимного президента білорусі олександра лукашенка до прямої участі у війні проти України.

Про це він сказав підчас телемарафону “Єдині новини”.

“Країна білорусь вже є давно окупованою російською федерацією. Це є доведений факт. лукашенко, як може, впирається, щоб його не примусили брати активну, пряму участь білорусі у війні проти нашого народу. Я думаю, що в п’ятницю буде ще одна зустріч, коли його (лукашенка – ред.) будуть примушувати поміняти свою точку зору”.

При цьому Секретар РНБО зауважив, що як тільки білорусь в особі лукашенка змінить свою позицію, “це буде кінець (країни) в тому вигляді, в якому вона на сьогоднішній день є”.

Данілов також нагадав, що до нинішнього часу зустрічі путіна і лукашенка щодо прямої участі білорусі у війні з Україною не були результативними для росії.

7 лютого “Беларускі Гаюн” повідомляв, що наразі в прикордонних з Україною районах білорусі не спостерігаються активні переміщення російських військових, що може свідчити про відсутність ознак підготовки наступу з цього напрямку.
14 лютого прессекретар російського президента дмитро пєсков повідомив, що лукашенко і путін можуть знову зустрітися 17 лютого.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”