Олексій Данілов: президент доручив перевірити готовність до вторгнення з білорусі у 4-х областях

У середу президент Володимир Зеленський зібрав засідання ставки головнокомандувача щодо можливої загрози нового вторгнення з боку білорусі, на якому доручив провести перевірку готовності у чотирьох областях.

Прпо це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі програми “Говорить великий Львів” у четвер.

“Що стосується напрямку з білорусі. Я хочу повідомити, що, крім РНБО, є ставка верховного головнокомандувача… Вчора президент зібрав ставку, і проговорювалося саме це питання – питання білорусі.

Давали оцінку всі наші органи, які до цього дотичні – що там відбувається, в якому стані знаходиться сьогодні військо білорусі, скільки там військових рф, які плани. Все це перебуває на контролі нашого президента, і ставка вчора саме з цього приводу працювала доволі довго. І я вважаю, що доволі ефективно.

В результаті є доручення – зараз буде відбуватися перевірка в чотирьох областях стану підготовки у разі, якщо будуть відбуватися повторні такі виклики для нашої країни”.

Данілов не уточнив, у яких саме областях буде проведено перевірку. З білоруссю межують 5 областей України: Чернігівська, Київська, Житомирська, Рівненська та Волинська.

Нагадаємо, що збройні сили білорусі вкотре продовжили свої навчання – щонайменше до 25 червня.

Перед цим самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення оперативного командування для військ на кордоні з Україною, про купівлю російських С-400 та “Іскандерів” і про створення “народного ополчення”.

10 червня лукашенко припустив, що білоруським військам, можливо, доведеться воювати за Західну Україну, щоб її “не відтягнув Захід”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”