Олексій Данілов попередив про загострення у війні в лютому: “Нам потрібно готуватися”

Секретар РНБО Олексій Данілов наголосив, що окупанти готуються до нового загострення на фронті. Вони хочуть змусити Україну підписати черговий “мирний договір”.

Про це він сказав в етері телемарафону.

“Рашисти розраховують на певне загострення на фронті. І вони до цього готуються, бо є багато маркерів. Зараз людина на прізвище Козак активізувався та проводить зустрічі з європейськими діячами, щоб примусити нас до певних “мирних угод” а-ля “Мінськ-3″. У нас є приводи говорити, що в лютому вони можуть мати ще одну спробу для того, щоб вирішити це питання. Там буде і Мюнхенська безпекова конференція, і події в Нью-Йорку. Зараз вони через Червоний Хрест почали дуже турбуватися, чим ми ліквідовуємо окупантів. У лютому може бути певне загострення. Нам потрібно до цього готуватися”, – пояснив Данілов.

24 лютого 2022 року росія почала повномасштабний наступ на територію України. Того ж дня російський диктатор путін оголосив про проведення так званої “спецоперації з демілітаризації та денацифікації України”. путін закликав ЗСУ “скласти зброю і йти додому”.

Проте Сили оборони від перших днів війни захищають Україну від окупантів. ЗСУ провели успішні контрнаступи в північних областях, на Харківщині та Херсонщині.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”