Олексій Данілов анонсував зміну підходу до мобілізації

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що Україна буде змінювати підхід до мобілізації, щоб зберегти боєздатність після майже двох років повномасштабної війни. Зміни планують оголосити вже цього тижня.

Про це він розповів в інтерв’ю The Guardian.

Зміни включатимуть використання комерційних рекрутингових компаній для проведення більш цілеспрямованої мобілізації: щоб призовники отримували посади, що відповідають їхнім навичкам, а не просто були відправлені на фронт.

«Деякі люди налякані, бояться померти, бояться стріляти, але це не означає, що вони не можуть займатися іншою діяльністю… Тепер у нас новий міністр з новим підходом», – сказав Данілов.

Армія, за його словами, працюватиме з двома найбільшими рекрутинговими компаніями для пошуку людей із конкретними навичками, які хочуть допомогти армії, але не хочуть йти на фронт.

«Мобілізація стане гнучкішою, будуть оголошені ті спеціальності, які необхідні, і люди будуть добровільно йти на конкретну посаду. Наприклад, потрібні зварювальники чи слюсарі тощо», — розповів секретар РНБО.

Данілов також додав, що наразі в Україні є проблеми з мобілізацією, але їхній масштаб перебільшує російська пропаганда: «росія намагається підігріти це питання, кажучи, що у нас не вистачає солдатів, що у нас проблеми з мобілізацією… не будемо це переоцінювати».

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *